Nejlepší SPA pobyty na Severní Moravě

Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm

Dobré jídlo a pití, vířivky, bazény a masáže i na Severní Moravě

Užijte si ty nejlepší SPA pobyty v hotelech a penzionech na Severní Moravě. V tomto přehledu vám ukážeme místa, kam se rozhodně vyplatí vyrazit.

Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm

Milovníci vodních radovánek si v Hotelu Horal užijí skvělý víkendový wellness pobyt. Uvnitř areálu se totiž nachází rozsáhlé wellness centrum, ve kterém můžete využít služeb zkušených masérů, skočit do bazénu nebo se zchladit ve studené sprše. Centrum toho ale nabízí mnohem víc.

Co je k dispozici:

  • peelingová sauna, infrasauna, bylinná a solná parní sauna
  • ledová sprcha a kašna
  • ochlazovací bazén s vodopádem
  • široká nabídka masáží

Hotel Vitality v podhůří Beskyd

Hotel Vitality v Beskydech

Už samotný název tohoto rekreačního centra napovídá, na co se můžete těšit. Tady zkrátka načerpáte dostatek energie, a to nejen aktivním odpočinkem. Využijte sportovního komplexu, zahrajte si tenis v profesionálním tenisovém zázemí, plážový volejbal, posilovnu či badminton.

Ty, kteří mají zájem o SPA pobyty, zase potěší dvoupatrové wellness centrum vybavené léčivými lázněmi a finskou saunou. Výhled na město a přilehlé okolí si užijete na střešním whirpoolu s celoročním provozem.

Nejkrásnější je pobyt v Hotelu Vitality v létě. Hlavně díky rozkvetlé zeleni vysazené na střeše.

Horské lázně Karlova Studánka

Vystavěný posledním habsburským arcivévodou, zrekonstruovaný na konci minulého století. Horské lázně Karlova Studánka nabízí unikátní zážitek pro všechny zájemce o léčebné a wellness pobyty. Uvnitř komplexu se nachází prostorný bazén.

V nabídce je pak široká škála služeb od masáží až po léčebné koupele.
Právě ty jsou největším tahákem. Využívají přírodních zdrojů k léčení chronických onemocnění, zlepšení celkového zdraví a nabití nové energie. Zájemci mohou využít i skupinová cvičení dechové gymnastiky, nebo si zajít zacvičit do dobře vybavené posilovny.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *