Relaxace ve wellness hotelu Diana Velké Losiny

Léčivý pobyt ve Velkých Losinách

Obec Velké Losiny je pozoruhodná tím, že disponuje bohatou historií, tedy velkým množstvím historických památek a zajímavostí. Za zmínku jistě stojí zámek, ruční papírna, farní kostel, církevní a světské stavby a především lázně.

Velké Losiny se pyšní termálními lázněmi, které nabízí v rámci wellness pobytu širokou nabídku relaxačních a SPA procedur.

Součástí lázní je také wellness hotel Diana, který svým klientům nabízí komfortní ubytování nacházející se 1,5 kilometru od lázeňského resortu.

SPA aneb terapie vodou

Věděli jste, že zkratka SPA je odvozena z latinského Sanitas per Aqua?

To znamená: zdraví díky vodě. Terapie vodou má za cíl komplexně podpořit nejen vaše fyzické zdraví, ale také psychickou pohodu.

Nejčastěji se jedná o koupele – minerální, perličkové, vířivé, olejové, aroma koupele a v neposlední řadě koupele s květinami či bylinkami.

Hotel Diana ve Velkých Losinách

Hotel Diana, tip na odpočinek

V Jeseníkách, se nachází mnoho půvabných míst a turistických lákadel.

Nechte se okouzlit krásnou přírodou Jeseníků.

V prostředí Jeseníků si přijde na své každý – můžete se nechat unášet klidem a odpočívat při wellness procedurách, ale také je možnost se aktivně věnovat velké škále sportovních aktivit.

Hotel Diana v rámci svého vybavení a služeb nabízí squash, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na nohejbal a volejbal. Také zde funguje půjčovna a úschovna kol, lyží a sání.

Wellness hotel Diana je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Načerpejte novou energii

Lidská těla nejsou stroje. Čas od času potřebujeme regeneraci a veškerou zátěž a únavu je nutné vyvažovat odpočinkem. Na wellness pobytu, kde se o vás postará profesionálně školený personál, můžete znovu dobít baterky a do každodenního života se vrátit s novým elánem.

Nechte se rozmazlovat léčivou vodou

Voda se dá pro své schopnosti nazývat žádoucím terapeutickým prostředkem, jelikož nadnáší a tudíž nezatěžuje klouby. Svými masážními účinky také napomáhá uvolňování svalstva.

Termální voda navíc bývá obohacena o minerální látky, nejčastěji jde o hořčík, vápník, jód a jejich sloučeniny.

Minerální látky se při SPA procedurách vstřebávají především skrze pokožku a tak je termální voda velmi vhodná pro jedince, kteří trpí na ekzémy, vyrážky či jiná onemocnění kůže.

Pozitivní vliv termální vody na pokožku je nezanedbatelný a proto procedury s ní spojené prospějí i těm, co si touží uchovat svou krásu a svěžest.

Prevence je lepší než pozdější léčba

Lázně a wellness služby rozhodně nejsou jen pro seniory či nemocné. Právě regenerační a relaxační procedury v sobě skýtají preventivní opatření před různými nemocemi.

Věděli jste, že pouhé vyčerpání organismu často bývá spouštěčem mnoha zdravotních potíží?

Naordinujte sami sobě odpočinek a relaxaci v hotelu DIANA.