SPA pobyt v Augustiniánském domě

Wellness pobyt v Luhačovicích aneb odreagujte se v krásném historickém městě.

Kvalitní a dostatečně dlouhý odpočinek je důležitý. Každý totiž potřebuje občas vypnout, zapomenout na strasti každodenního života a načerpat nové síly. Možností je ale spousta. Proč jsou tedy wellness pobyty tak dobré a proč vyrazit zrovna do Luhačovic?

Město mnoha tváří

První zmínky o městu Luhačovice pochází z 15. století a z této doby se dochovala i řada pamětihodností. Můžete navštívit barokní Zámek Luhačovice, historické centrum, nebo vyrazit za sportem. Na své si přijdou milovníci turistiky a cyklistiky, kteří mohou brázdit okruhy obklopené přírodou. Ve městě pak naleznete spoustu cukráren, kaváren, vináren či restaurací.

Wellness pobyty v Luhačovicích

Luhačovice jsou vyhlášeny zejména pro svoje lázeňské aktivity. V okolí se nachází řada rekreačních středisek, kde si užijete panenskou přírodu, nadýcháte se čerstvého vzduchu a hlavně si odpočinete.

Wellness pobyt a SPA procedury léčení ale nejsou jediným důvodem, proč do Luhačovic přijet.

Voda jako zázračný léčitel

Velkým lákadlem jsou i tzv. SPA procedury. Díky perličkovým, minerálním, olejovým koupelím či koupelím s květinami se dokonale odreagujete. Přidáním bylinek či esenciálních olejů dokonce posílíte své zdraví a imunitu.
Zkrátka spojíte příjemné s užitečným během jednoho pobytu.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

SPA hotel Augustiniánský dům skloubí ozdravné procedury vašeho těla s léčbou ducha.
Augustiniánské rituály léčí tělo i ducha.
Každý návštěvník dostane možnost zúčastnit se augustiniánských rituálů. Od května do srpna za příznivého počasí probíhají venkovní rituály v zahradách.

V podzimních a zimních měsících (od října do dubna) se návštěvníci přesunou pod střechu do pohodlí vyhřáté sauny.
Z obou akcí si odnesete cenné poznatky, které následně můžete aplikovat doma i ve veřejné sauně.